Конкурси професійної майстерності конкурси професійної майстерності

конкурси професійної майстерності

Участь учнів в конкурсах фахової майстерності

2019 рік – Крищук Олег – ІV місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр».

2019 рік – Шаталюк Андрій – учасник конкурсу WorldSkillsUkraine 2019 pз компетенції «Кладка цегли».

2019 рік – Ястремський Вадим – учасник конкурсу WorldSkillsUkraine 2019 pз компетенції «Зварювальні роботи».

2018 рік – Мельник Павло – І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Столяр будівельний». Учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Столяр будівельний», м.Дніпропетровськ.

2018 рік – Боярський Іван – ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник річного зварювання».

2017 рік – Яцюк Олег – учасник ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Штукатур».

2016 рік – Копач Михайло – І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрогазозварник». Призове місце в ІІІ етапі конкурсу, м.Житомир.

2016 рік – Барсегян Артуш – ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Лицювальник-плиточник».

конкурси професійної майстерності

КОНКУРСИ ПРОФМАЙСТЕРНОСТІ 
СЕРЕД УЧНІВ
Державного навчального закладу "Барський професійний будівельний ліцей"

 

    Конкурси професійної майстерності в Барському професійному будівельному ліцеї – це одна з традиційних і наймасовіших форм позаурочної роботи у професійно-технічному навчальному закладі. З одного боку, метою конкурсу є пропаганда робітничої професії, визначення рівня професійної підготовки учнів-учасників, закріплення і поглиблення вивченого ними матеріалу, стимулювання самостійної роботи учнів та відповідальності за кінцевий результат роботи.

   Конкурс проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, поглиблення  та удосконалення знань з новітніх технологій при виконанні  робіт, освоєння учнями сучасних методів праці.

Детальніше: конкурси професійної майстерності