8 травня 2018 р.

 Дні пам’яті та примирення,

 присвячені пам’яті жертв Другої світової війни

 22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої Дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати один із цих днів або обидва ці дні як данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни.

 День пам’яті та примирення в Україні

День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 травня, в річницю перемоги над нацизмом у Європі. Відповідно до указу Президента України П. А. Порошенка, метою відзначення є гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму.

ДНЗ "Барський ПБЛ" не міг не вшанувати загиблих героїв  свого рідного містечка під час Другої світової війни. Весь колектив та учні  віддали данину поваги мільйонам наших загиблих співвітчизників, які вибороли таку довгоочікувану Перемогу, святковою ходою й покладанням квітів до пам'ятних місць.