Звіт штабу цивільної оборони

 

 ЗВІТ

ШТАБУ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ

ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«БАРСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ» 

     Україна на сьогодні опинилась в складній політичній та економічній ситуації. Мають місце випадки терористичних та диверсійних актів у різних містах, громадських місцях та навіть навчальних закладах. У зв’язку з цими подіями штаб цивільної оборони ліцею прийняв рішення про проведення навчань та тренінгів як з учнями навчального закладу, так і з його працівниками.

    Так, у четвер, 26 лютого 2015 року у актовій залі відбулись інформаційні навчання з цивільного захисту населення при надзвичайних ситуаціях. Навчання проводили:

 1. 1.Начальник цивільної оборони ДНЗ «Барський ПБЛ», директор ліцею В.І.Лановий

  2.   Начальник штабу цивільної оборони ДНЗ «Барський ПБЛ», заступник директора ліцею В.С.Коновалюк

  3.   Заступник начальника штабу цивільної оборони ДНЗ «Барський ПБЛ», викладач предмета «Захист Вітчизни» О.В.Коваль

  4.   Представник служби цивільної оборони начальник групи організації запобігання НС та заходів ЦЗ м. Бар капітан служби ЦЗ Я.О.Яремчук 

      Працівники та учні ліцею прослухали повідомлення про цивільний захист населення, про правила поводження у випадках надзвичайних ситуацій, а також переглянули науково-популярні фільми «Небезпечні знахідки», «Як поводити себе з підозрілими людьми», «Цивільний захист в ліцеї». Після перегляду запрошений на зустріч капітан служби ЦЗ Я.О.Яремчук відповів на численні запитання учнів.

    Відповідно до кодексу цивільного захисту та з метою організації захисту учнів та працівників навчального закладу від наслідків надзвичайних ситуацій, формування у вихованців умінь користуватися індивідуальними та колективними засобами захисту і правильно діяти у разі виникнення НС, 4 березня 2015 року в ДНЗ «Барський ПБЛ» відбулись практичні навчання з ЦЗ.