Атестація педпрацівників

 

В підсумковому засіданні атестаційної комісії ДНЗ "Барський ПБЛ" взяла участь представник Департаменту освіти і науки Вінницької обласної адміністрації методист НМЦ ПТО Латушина Наталя Василівна, також до складу атестаційної комісії увійшли: 

    Голова атестаційної комісії                      - Лановий В.І. – директор ліцею

   Заступник голови атестаційної комісії     - Кузьменко В.В. – заступник директора

   Секретар атестаційної комісії                   - Мініна О.Г. – методист

   Члени атестаційної комісії:

Шкамбарний І.О.                                    

Гвардіян В.Г.                                 

Шиндилюк А.В.

Білоус О.Г.                                              

Ланова Ж.В.

Міняйло Н.М.

 

НАКАЗ № 11

„30” березня 2018 р.

Про підсумки проведення атестації

педагогічних працівників ДНЗ «Барський ПБЛ»

у 2017/2018 навчальному році

 

                  Атестація педагогічних працівників ДНЗ «Барський ПБЛ»  2018 року проводилася згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. за №930, зареєстрованого Міністерством Юстиції України від 14.12.2010 р. за №1255/18550, зі змінами і доповненнями відповідно до наказу МОН України №1473 від 20.12.2011 року та планом заходів з проведення атестації навчального закладу. Педагогічні працівники, які атестувалися,  взяли активну участь у всіх колективних методичних заходах, в основному виконали індивідуальні плани атестації: провели відкриті уроки підготували розробки уроків, позакласних заходів з використанням нових педагогічних технологій, презентації власного досвіду, зразки дидактичних матеріалів тощо.

     Згідно з протоколом засідання атестаційної комісії ДНЗ «Барський ПБЛ» №5 від 30.03.2018 року

НАКАЗУЮ:

1.     Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації:

   1.1.         Про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння звання «старший викладач» викладачу:

-      Історії та правознавства Шкамбарному Ігорю Олексійовичу.

1.2. Про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння звання «викладач-методист» викладачам:

- біології та географії Кубовій Любові Іванівні;

- спеціальних дисциплін Палійчук Ніні Олександрівні.

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої  категорії»викладачам:

             - спеціальних дисциплін Кучерук Анастасії Леонідівні;

             - загальнотехнічних дисциплін Лапчук Ірині Василівні.

3. Вважати таким, що відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» викладачу:

             - фізичної культури Бручківському Святославу Петровичу.

4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої  категорії»викладачам:

             - спеціальних дисциплін Кузьменко Валентині Вікторівні;

             - загальнотехнічних дисциплін Лановій Жанні Вікторівні;

             - загальнотехнічних дисциплін Лановій Юлії Анатоліївні.

5. Встановити тринадцятий тарифний розряд:

- майстру виробничого навчання Курті Миколі Петровичу.

    6.  Методисту ліцею Мініній О.Г.: 

a.     Надати другий примірник атестаційного листа педагогічним працівникам, які  пройшли атестацію,  до 03.04. 2018 року під особистий підпис.

б.     Надати  клопотання та всі необхідні супроводжуючі документи до атестаційної комісії Департаментуосвіти і науки до 10 квітня 2018 року.

7.  Бухгалтеру Міняйло Н.М. здійснити розрахунок заробітної плати педагогам, які пройшли атестацію, за наслідками засідання атестаційної комісії.

8. Інспектору з кадрів Лановій Ж.В. ознайомити педагогічних працівників, що атестувались, з даним наказом  під підпис до 03.04.2018 року.

Підстава: протокол №5підсумкового засідання атестаційної комісії ліцею від 30 березня 2018 року.

9.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 Голова атестаційної комісії В.І.Лановий

 З наказом ознайомлені:

Шкамбарний І.О.

Кубова Л.І.

Палійчук Н.О.

Кучерук А.Л.

Лапчун І.В.

Бручківський С.П.

Ланова Ю.А.

Кузьменко В.В.

КуртаМ.П.

Мініна О.Г.

Міняйло Н.М.

      Ланова Ж.В.