Олімпіади олімпіади

14.11.2015 р. була проведена олімпіада з математики.

 І місце – Христофор Б. (1 гр.)

Дякова Ю. (23 гр.)

Денисов А. (17 гр.)

ІІ місце – Никитюк Д. (23 гр.)

Коберник Д. (21 гр.)

Рипула С. (21 гр.)

Кузьмик В. (20 гр.)

ІІІ місце – Барило Я. (9 гр.)

Тхір А. (20 гр.)

Іващук Є. (7 гр.)

Викладач: Вергелес Т.П.

 

Олімпіада з англійської мови 17.12.2015 р.

Учасники: І курс – 3

ІІ курс – 2

ІІІ курс – 1

Переможці:

І м. – Петровська В. (20 гр.)

ІІ м. – Никитюк Д. (23 гр.)

Кашпрук Д. (2 гр.)

ІІІ м. – Дякова Ю. (23 гр.)

Викладач: Дейбук Л.І.

 

Олімпіада з німецької мови 19.11. 2015 р.

Учасники: Коберник Дар’я – гр. №21

Іващук Євгеній – гр. №7

Дурач Тетяна – гр. №3

І місце: Коберник Дар’я

ІІ місце: Іващук Євгеній

ІІІ місце: Дурач Тетяна

Викладач: Шуткіна В.М.

 

24.11.15 р. Олімпіада з фізики

Переможці:

І курс – Дякова Юля (23 гр.)

ІІ курс – Савельєв (17 гр.)

ІІІ курс – Кузьмік Вікторія (20 гр.)

В районній олімпіаді 5 місце зайняла Дякова Юля

 

Олімпіада з Біології 29.11.2015 р.

Учасники: Ставнічий Вадим

Руданський Владислав

6 місце - Ставнічий Вадим (20 балів)

7 місце - Руданський Владислав (16.5 балів)

 

 

Викладач: Кубова Л.І.

Олімпіади

 Серед учнів ліцею у 2018-2019 навчальному році з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в ліцеї у листопаді–грудні 2018 року було проведено олімпіади із загальноосвітніх предметів:

06.11.2018 – з фізики, 12 учасників,  1-е місце – Гарабурда Максим (гр.№7), 2-е місце – Смірнов Руслан (гр.№17), 3-е місце – Керницький Едуард.

07.11.2018 – з біології; 7 учасників, переможець – Галюк Володимир (гр.№20), гарно впорались із завданнями Заєць Юрій (гр.№3), Кучер Олександр (гр.№1);

20.11.2018 – олімпіада з української мови для всіх трьох курсів. 12 учасників, переможці Маніта Анна (гр.№21), Гончар Катерина (гр.№23), Заєць Юрій (гр.№3);

27.11.2018 – олімпіада з географії; взяли участь 6 учнів, переможець – Валіхновська Інна (гр.№20);

2.11.2018 – з німецької мови; 4 учасники, 1-е місце – Шаталюк Андрій (гр.№17), ІІ місце – Котлярова Марина (гр.№21);

05.12.2018 – з інформатики; 5 учасників, переможець – Желавська Крістіна (гр.№23);

07.12.2018 – олімпіада з математики для І–ІІІ курсів. Взяли участь 11 учнів, переможці – Керницький Едуард (гр.№3), Смірнов Руслан (гр.№17), Міськов Анатолій (гр.№7);

12.12.2018 – з інформаційних технологій, взяли участь 9 учнів І-ІІІ курсів; переміг Гарань Олександр (гр.№23);

14.12.2018 – з хімії; 10 учасників, переможець ІІ курсу – Міськов Анатолій (гр.№7), І курсу – Кучер Олександр (гр.№1);

 20.12.2018 – з історії, взяли участь 12 учнів ІІ-ІІІ курсів, переможці – Котлярова Марина (гр.№21), Оборозна Анастасія (гр.№3).

По причині недостатньої вичитки годин не було проведено олімпіади з астрономії та економіки.

Аналіз результатів І туру олімпіади в ліцеї та ІІ (районного) туру, в якому взяли участь переможці ліцейних олімпіад, показав, що викладачі сумлінно поставились до роботи з обдарованими учнями, приділили багато часу індивідуальній роботі з дітьми, проведенню позакласної роботи з предметів. Найкращих результатів у ІІ турі досягли учні Шаталюк Андрій (посів ІІІ місце) з німецької мови, Гарань Олександр (ІІІ місце) з інформаційних технологій.